Oferta

Nasza niepubliczna placówka mieści się na parterze wolnostojącego domu w przepięknej zielonej okolicy z dala od ulicznego zgiełku.
Do dyspozycji dzieci uczęszczających do naszego przedszkola przeznaczyliśmy trzy sale, gdzie zorganizowane są dla nich kąciki tematyczne, miejsce do zabawy i odpoczynku; w salach znajdują się także dostosowane do wzrostu dzieci stoliczki, gdzie pracują i jedzą.
W naszym dużym ogrodzie stworzyliśmy bezpieczny plac zabaw, z którego nasi podopieczni mogą korzystać w każdy pogodny dzień.
Nasze przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat do dwóch grup liczących 12-13 dzieci. Pracujemy cały rok w godzinach 7: 00-18: 00 pięć dni w tygodniu z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Funkcjonujemy zgodnie z ustawą o systemie oświaty z dnia 7 września 1991r. oraz posiadamy wpis do ewidencji niepublicznych form wychowania przedszkolnego Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi. Nr. Ew. Ed.VIII.4320-IFWP/2/10

W ramach opłaty stałej oprócz codziennych zajęć dydaktycznych oferujemy:

- zajęcia z języka angielskiego  - prowadzone przez EUROPEJSKIE CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH "KOLOROWY ŚWIAT DZIECKA" 2 razy w tygodniu

- zajęcia z rytmiki (prowadzone raz w tygodniu)

-  zajęcia ZUMBA kids (prowadzone raz w tygodniu) prowadzone przez Panią Olgę Lipską

Zajęcia płatne organizujemy na życzenie Rodziców:

- terapię logopedyczną, prowadzoną przez Panią Izabelę Ludwiczak

- dodatkowy język obcy,

- gimnastykę korekcyjną, prowadzone przez Panią Elwirę Ninard

- karate,  prowadzone przez Pana Krystiana Grzejszczaka

- balet, prowadzony przez Panią Olgę Lipską

W pracy naszego przedszkola wykorzystujemy następujące metody pracy: