Zapisy / Cennik

Rekrutacja do naszego przedszkola trwa cały rok, decyduje kolejność zgłoszeń.

• Wpisowe 400 zł

• Czesne 600 zł cena zawiera zajęcia w małych grupach z profesjonalną kadrą, zajęcia dodatkowe (język angielski, rytmika i zajęcia taneczne).

• Czesne za pobyt dziecka do 5 godzin dziennie 450zł

• Wyżywienie: śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek - 9 zł dziennie. Opłata zwracana w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, po zgłoszeniu telefonicznym najpóźniej do godziny 8:00 danego dnia.
  • Ubezpieczenie: Obowiązkowe roczne ubezpieczenie w wybranej firmie ubezpieczeniowej. Koszty ubezpieczenia ponoszą Rodzice.
  • Organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla dzieci
  • Zajęcia adaptacyjne 500 zł - opłata miesięczna dla dzieci poniżej 2,5 roku życia za tzw. zajęcia adaptacyjne, trwające do 5 godzin dziennie (harmonogram ustalany jest indywidualnie z Rodzicami)

Promocje cenowe:

• jednorazowa zniżka, w wysokości 10% przy poleceniu Przedszkola znajomym
  • cena dla rodzeństwa - opłata miesięczna za kolejne dziecko 10% niższa przez cały rok szkolny
  • brak opłaty wpisowej dla rodzeństwa dziecka uczęszczającego do naszego Przedszkola

Nasze przedszkole